Пілотний проект соц-бізнес сервісу ’Миттєва доставка їжі в гуртожитку’ Уже запроваджений і успішно функціонує ремонтий сервіс. За перші пів місяця роботи вже закріплено багато книжкових  поличок, тумбочок, дзеркал, вішалок, картин, карнизів, відремонтовано дверцята тумб, дверні замки, наклеєно важкі шпалери. Життя на Трої стало на краплинку комфортніше.

 Наступним кроком є пілотний запуск нового сервісу ’Швидкадоставка їжі по гуртожитку’. Дуже часто трапляється, що через навчання чи роботу немає достатньо ані сил, ані часу, а деколи навіть і бажання собі щось зготувати. Іноді просто ввечері хочеться чогось смачненького, але так ліньки відриватися від інету, книги, чи хорошого фільму і чалапати в магазин. А деколи просто прийшли друзі посидіти і хрусткі тости, хлібці із джемом або ж млинці чи суші, а то й навіть макарони по італійськи з тунцем стануть хорошим додатком до теплої бесіди.

Головне, що відтепер буде можливість розширити межі свого комфорту. Буде вибір, якого досі не було. Тому розпочинаємо голосування, яке сформує меню їжі, якої хотілося б найбільше, щоб її за 10 хв після дзвінка доставили. Головне, не будьмо пасивними коли маємо можливість організовувати свій життєвий простір. Голосувати можна за три страви. Також додавайте свої ідеї і долучайтеся до проекту безпосередньо!

One thought on “Пілотний проект соц-бізнес сервісу ’Миттєва доставка їжі в гуртожитку’”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s