’Понаехали тут!!!’


 Цей пост адресований усім мешканцям передовсім Києва, а також інших міст, які покинули свою малу батьківщину заради освіти, роботи чи ще чогось. Як відомо починати з 0-ля завжди важко. Мало контактів, мало інформації,  ще менше можливостей. Власне, в якості такої анестезії, щоб інтегрування у чужому місті було якнайменш безболісним і була створена мережа земляцтв. Земляки об’єднуються, щоб разом ’пускати коріння’ у чужих, поки що незнайомих містах.

Зрозуміло, що більшість таких дуже організаційно слабкі, неактивні і як то кажуть – з них мало що візьмеш, проте як правило у них вже є офісне приміщення, мат.-техн. оснащення,  певна база контактів ваших земляків скажімо в Києві тощо. Тому власне вже є певний грунт для розгортання діяльності. (Як правило бізнесової). Це так би мовити ще один шанс зачепитися, ще одна можливість зав’язати нові контакти, знайти дешевше житло, напитати кращу роботу, їздити разом додому, передавати передачі і ще багато інших різних побутових дрібниць, які втім дуже полегшують життя і рутину.

В гуртожитку НаУКМА на Трої зараз у 2011 році поселилося 40 вихідців із Івано-Франківської області. Це, хочте чи не хочте, величезна сила. Тому я із неприхованою радістю запрошую вливатися у лави ’Земляцтва іванофранківців’ м. Києва, та створити місцевий осередок в гуртожитку задля взаємодопомоги, співпраці та спільного відпочинку. Заходьте на сайт http://zemlyakyif.kiev.ua, приходьте в офіс м.Київ, пров. Музейний 10, оф. 501. Це навпроти стадіону Динамо за 8 хв. пішки від ст. м. Майдан Незалежності. Або звертайтеся безпосередньо до мене http://vk.com/id18440930.

Також закликаю представників інших регіонів не бути тупими овочами, а проявляти ініціативу заради організації власного соціального і матеріального простору.

Тут інформація про всі земляцтва різних регіонів, що існують в Києві

Наприклад, http://poltavtsi.org/      http://chz.org.ua/. Решта шукайте самі 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s