РЕТРО-ПАТРОНИ і зламані наконечники


 Не секрет, що НаУКМА переживає зараз не найкращі щаси. Тиск, дефіцит бюджету, наплив фрешів, що все менше розуміють могилянський дух. В цьому руслі хочу розповісти те, що можливо стане в пригоді. Хоча швидше за все просто розповісти.

Не так давно(це триває і досі) намагаються запустити проект адміністрацією Могилянки, щоб студенти відшкодовували гроші за використання ’додаткової’ побутової техніки. Це нібито має стати ще одним як джерелом надходження до бюджету університету, так і способом економії ресурсів. Додатковим аргументом є застарілість та імпотентність проводки в гуртожитках, яка загинається від чайникового навантаження

Проте змусити студентів платити ще більше, ніяк не покращуючи умови проживання доволі складно, оскільки сама ідея є неприродньою. Здоровий глузд підказує, що доречно було б встановити лічильники на світло та воду на кожен блок. Та схоже це не по зубах теперішнім управителям альмаматер.

З огляду на це все хочу зауважити один вельми цікавий нюанс. У більшості мешканців  гуртожитку на Троєщині цілу цілодобово горить світло  в туалеті та душі та цілісінькими ночами на кухні По-перше, тому що патрони для лампочок є настільки старі, а контакт настільки поганий, що лампочки перегорають,  якщо світло кожного разу вмикати-вимикати. Причому перегорають за якихось 2-3 тижні, а то й менше. Оскільки купувати кожного тижня лампочки студентам не виходить, то правилом стало не вимикати світла зовсім. Цей досвід дбайливо передається від старожилів фрешам. По-друге, в коридорах блоків патронів немає узагалі, тому доводиться світити на в туалеті, в душі та кухні, щоб не вбитися, виходячи вночі справити нужду. Навіть в день в дальному від кухні куті коридору темно так, що іноді здається ніби зараз невідомі налетять і пограбують. Хорошим вирішенням було б встановлення в коридорах 15 Вт-них енергозберігаючих ламп.

Іншим цікавим моментом є поломані крани, душові наконечники та унітазні бачки. Через них за місяць збігає не один басейн води.

Але втім, попри все це я дивлюся в майбутнє оптимістично. Думаю, що даний стан справ буде тільки загострювати становище і неефективні методи господарювання просто не витримають тихого еволюційного поступу і конкуренції.

Також я зовсім не сподіваюся, що мій пост щось змінить. Просто мені треба ж про щось писати. Навіщо ж тоді було блог заводити?

2 thoughts on “РЕТРО-ПАТРОНИ і зламані наконечники”

  1. вдавано просто так написав. а може і дійсно написав просто аби було, і тема зявилася в голові. раджу якось це на інсайдер наш закинути чи просто кудись до адміністрації поближче. от тоді дійсно щось і вийде. а блог це замикання..

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s