Навч. ходити на руках за 2 місяці


 З власного? трохи печального  до-досвіду.

Ходьба на руках наблизила мене до мрії – танцювати брейк-данс. А також цілковито замінила походи в тренажерний зал. 15-20 хв на день вистачає, щоб на пресі у вас були квадратики, груди рельєфні, а біцепси, тріцепси, трапеція і плечі аж пищали сексуальністю. Ці вправи зміцнюють увесь м’язовий комплекс пояса, плечей, рук, грудей і живота. Коротше, качається усе, що знаходиться вище пояса =) Також зміцнюється еластичність судин, покращується кровообіг і загальне самопочуття.

Перший етап –  1-3 тижні. Зміцнення м’язів рук та хребта.

Кілька разів на день по 4-5 підходів стоїмо на руках, випрямивши ноги вздовж стіни і спершись на неї для рівноваги. Окрім цього 2-3 рази на день відтискаємося по 3-4 підходи. Якщо є можливість займатися із партнером, бігаємо на руках, поки друг тримає ноги.(Вправа ще називається ’Тачечки’). І неодмінно максимально багато качаємо прес і спину.

Другий етап.  4-7 тиждень.  Нарощення цільових м’язів.

Продовжуємо качати прес, спину, відтискатися, проте концентруємося вже на вправах, безпосередньо пов’язаних із ходінням, та тренуванням відповідних м’язів. Основними вправами стають:

1) ходіння на руках вздовж стіни, яка убезпечує від падінь на спину

2)відтискання на руках попри стіну

3) тупцювання(переставляння по-черзі рук ніби при ходьбі)  попри стіну до повного виснаження

Третій етап.     8 – …. тиждень. Вправляння у  рівновазі.

Бажано під страхуванням друга, обережно починаємо відходити від стіни і крокувати у протилежному напрямку аж доки не втрачаємо рівновагу. Краще виходить, коли набирати високу швидкість. Після цього можна вчитися ходити по колу та просуваючись вперед. Згодом можна навіть підстрибувати.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!

Надзвичайно важливим є кожного разу перед вправами проводити грунтовну розминку. Інакше може статися біда: кров надто раптово перетікає в голову і незворотньо розширюються, а то й тріскають кровоносні судинки на сітківці очей. Власне така шняга сталась і зі мною. Тому будьте обачні.

One thought on “Навч. ходити на руках за 2 місяці”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s