Краса+небайдужість=еротичний патріотизм


 FEMEN

Синтез нудизму та громадянської активності? Чистолюбність чи добре продумана програма лібералізації(проліберавлення) суспільства. Новим і суперечливим феноменом ввійшла ця організація у публічний простір і так само в наші розмови, думки, свідомість.

Чим є те, що вони роблять: аморальним, прогресивним, марнославним, актуальним, комерційним?

В свій час сучукрлітівцям доводилося порушувати та мусувати табуйовані теми, вживати надмірну кількість вульгаризмів, матюків, сленгу та й загалом брутальну лексику задля подолання у читачів стереотипного сприйняття мистецтва, навіяного екуменічними, канонічними пенсіонерами із Спілки Письменників. Може це зараз відбувається і з формами  громадської участі та активності?

Незважаючи на різну строкату критику і все решта, що є ціннісними судженнями, погляньом що ми маємо на практиці: цифри, факти, діяльність, вчинки, кількість,  масштабність, розголос. Для цього варто почитати вікіпедію і  їхній блог http://femen.livejournal.com/

Попри все нібито, FEMEN вдається  показувати сотням чоловіків окрім своїх циць і дупць ще й суспільно-політичні проблеми. Оголене жіноче тіло є своєрідною наживкою для залучення широких сексуально стурбованих верств населення до суспільної активності.

Звісно оцінка залежить від системи сприйняття.

Якщо будемо дивитися на них з точки зору старшого покоління моралізаторів – то FEMEN ніщо інше як збіговисько марнославних хльорок, що тілом заробляють собі популярність, плювавши на мораль, патріотизм, самоповагу.

З точки зору багатьох жінок і дівчат – FEMEN, тупі, неталановиті і ціль у них одна. Не поважають себе як жінок, а від достоїнства навіть росинки не зосталось. ..Це нагадує мені ситуацію, коли в дитинстві збирається ватага хлопчиків і вирішують мірятися цюцюньками. І тут найсором’язливіші, почуваючи себе ущемленими в рівноцінному дискурсі, оскільки не можуть виставити свій аргумент, починають апелювати до моралі і всіляко засуджувати своїх сміливіших товаришів.

Можемо дивитися очима студента чи офісного працівника, що ввечері після складного робочого дня, незважаючи на байдужість чи навіть огиду до політики і 3 сектору, все ж із задоволенням подивився б новини, стилізовані під FEMEN.

Тож вибирайте самі ким бути і як на що дивитися.

P.S. Кажуть, що FEMEN це хитрий бізнес із безкоштовною рекламою по усіх ЗМІ?

http://femenshop.com/ Варто зауважити, що сайт магазину з’явився значно швидше за сайт організації, який ще досі у розробці http://femen.org/

P.P.S. А ще подейкують, що це хитрий план розширення секс-індустрії у зв’язку із напливом туристів на ЄВРО-2012?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s