Промови|Події, що змінили світ


Обкладинки тверді, якісний друк, колір, папір, внутрішній і зовнішній дизайн. Здавалося б чого ще не вистачає класним книгам, що видані фондом ’Єдиний світ’(Голова фонду Е. Прутнік, депутат Партії Регіонів.), а таки чогось не вистачає.  Наповнення, контент, підбірка тем, текстів, критерії відбору тих самих промов чи подій, що змінили світ. Жахний суб’єктивізм: поряд з Гітлером, Бонапартом, Кромвелем і  М.Складовська-Кюрі, Кравчук, Кучма, Путін. Мішанина із масштабом діячів, 90% політики, непропорційна кількість представників у кожному столітті. Таке враження, що хтось просто посидів, подумав, погуглив і щось собі прикинув і накидав список промов, що увійшли до книжки. Ніяких критеріїв відбору не було, не досліджувалися наслідки промов, а їх вплив визначався смоктанням пальця.

Ще гірше з подіями. Мало того, що російською мовою, так ще й не категоризовані. Все змішано в одне *** відро. Війни, винаходи, документи-декларації, утворення держав, прихід до влади конкретних діячів, публікації книг, виставки, спорт, клонування.

Дуже жаль, що гроші виділяються на такі неактуальні підбірки і теми, прикро, що папір витрачається на непродумані або похапцем аби-як визначені концепції. А скільки ж антологій маловідомих та забутих авторів із потужними, естетичними текстами простоюють в шухлядах упорядників-ентузіастів, аматорів, талановитої молоді.

А ще, нам коли давали ці книги як призи за участь у змаганні ораторів, то кожного з ними фоткали. Ось такий піар, такі технології, такі *** схеми вкладання і від*** грошей.

Оцінка: форма – 9/10,    зміст – 5/10

Висновки: декотрі промови ще можна проглянути, але про події краще читайте історичні монографії або вікіпедію.

One thought on “Промови|Події, що змінили світ”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s