Дешеві мандри закордоном| 1


Безкоштовний нічліг будь-де на планеті.

Безкоштовна екскурсія будь-яким містом Землі.

Є два найдієвіші варіанти:

1) http://www.couchsurfing.org

’Одна з найбільших всесвітніх гостьових мереж, реалізованих у вигляді онлайн-сервісу. Об’єднує більше 2 мільйонів людей в 238 країнах (станом на вересень 2011). Учасники безкоштовно.’

Це як соц-мережа, де видомовляєтеся, щоб Вас  зустріли наприклад в Лондоні або в будь-якому іншому місті, надали безкоштовний нічліг і можливо провели екскурсію по місті. Таким чином списавшись наперед з людьми Ви вибираєте професії людей, умови проживання і т д. Тобто можна наприклад поселитися десь в студентів в гуртожитку чи у фермерів, чи в ІТ-шників і таким чином пізнавати культуру та побут країн зсередини.

Я вже мав досвід прийому 5 людей із Польщі, Білорусі, Німеччини. І скажу Вам, що отримав масу позитивних емоцій, купу нових ідей для соціальних і бізнес-проектів, дізнався повно нового про студентське життя і університети зазначених країн. Каучсерфінг це можливість вибирати собі гостей із будь якого континенту і місцевості. Такі візити дуже скрашають рутинне існування в трудових українських буднях. І ще це можливість скуштувати німецькі вафельки, польські солодощі, білоруські тортики. Це звісно не головне, але дуже приємно.

2)http://secure.hospitalityclub.org/hc/hcworld.php?x=1&language=ukr                          Це друга за популярністю всесвітня гостьова  мержа після Couchserfing, що об’єднує більш ніж 320 тисяч членів з більш ніж 200 країн. І там і тут всі ф-ції стають доступними одразу після реєстрації, яка є безкоштовною.                                                       

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s