Дж. Лондон ’МАРТІН ІДЕН’


Багато сторінок просто ковтав, забуваючи що я в цей час дихаю, існую і десь перебуваю. Дуже часто зливався з текстом. Це для мене показник. Дуже щирий, красивий стиль, мабуть тому що дуже автобіографічний. Джек справді знав що пише, бо його певно роками гризли ті самі думки, сумнівали ті самі сумніви, що й Мартіна Ідена. Без перебільшення для мене це відкритя і шедевр. Це найкраще, що я читав Лондона. Всенько цілісна і повна історія страждань, піднесення і загибелі митця, людини, чоловіка. Жаль, що віднайти на кожен тиждень  книжку приблизно такого рангу і вартісності дуже важко.

Після прочитання на одному вдиху, я ще два тижні горів тим вогнем, що запалився від споглядання прикладу головного героя. У мене шален зросла мотивація і я зробив дуже багато корисних справ, які вже довго відкладав. Так що варто читати навіть лише з корисливою метою, не кажучи вже про духовний кайф і естетичну насолоду.

Оцінка: 10/10

Висновки: Рекомендується усім, як найкращий, на мою думку, і одни з найкращих, на думку світової громадськості та авторитетних критиків, твір Джека ЛОНДОНА. І ще страшенно помагає, коли вигорів і треба натхнення, наснаги, мотивації, віри)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s